Izvēlieties atrašanās vietu:

Telpu noma:

photo
Reinis Lauskis
Iznomāšanas projektu vadītājs
+371 2832 4165
reinis.lauskis@cbre.lv

Attīstītājs:

photo Vastint Latvia SIA
Zaļā iela 1, Rīga, LV-1010
info.latvia@vastint.eu
www.vastint.eu

LV

RU

EN

 

Vastint Latvia ieliek pamatus pirmajām ēkām Business Garden Rīga

2017. gada 29. novembrī, Mārupē, svinīga pasākuma gaisotnē, biroju ēku kompleksa Business Garden Rīga pirmās kārtas ēku stūrakmenī tika iemūrēta tradicionālā laika kapsula ar vēstījumu nākamajām paaudzēm. Kopumā komplekss sastāvēs no piecām ēkām, piedāvājot modernas biroja telpas vairāk nekā 42000m2 apmērā. Pirmajā kārtā tiek realizētas divas biroju ēkas ar kopējo platību vairāk nekā 14200m2, kas plānojas tikt pabeigtas 2019. gada sākumā.
07.12.2017.

Uz svinīgo pasākumu tika aicināti visi projekta attīstītāja - Vastint Latvia SIA - sadarbības partneri, kas devuši ieguldījumu biroju ēku kompleksa Business Garden Rīga projekta tapšanā – sākot no projekta idejas, projekta un tā sadaļu izstrādes, būvprojekta ekspertīzes un saskaņošanas, līdz pat būvniecības procesam un tā uzraudzībai.

Projekta attīstītāja Vastint Latvia SIA rīkotājdirektors Romāns Astahovs, projekta autora DEPO Projekts SIA valdes priekšsēdētājs Uldis Zanders un pirmās kārtas ēku būvnieks – ģenerāluzņēmēja Skonto Būve SIA valdes loceklis Dmitrijs Soldatenko un projektu vadītājs Rihards Kalniņš klātesošos sveica ar nozīmīgo posmu Business Garden Rīga būvniecībā, pateicās visiem par līdz šim ieguldīto lielisko darbu un parakstīja vēstījumu nākamajām paaudzēm.  Kopā ar vēstījumu, kā liecību par šodienu, kapsulā tika ievietots laikraksts DIENA un viena eiro monēta.

Business Garden kompleksa būtība ir radīt darba vidi, kur cilvēki jūtas labāk. Kur biroju ēku kompleksa apmērs ir veidots tā, lai būtu komfortabli attiecībā pret cilvēku. Kur priekšroka ir cilvēkam, veidojot zaļus un plašus iekšpagalmus. Kur vieta spēlē svarīgu lomu, lai būtu ērti sasniedzama ikvienam. Un ilgtspēja un draudzīgums pret vidi ir vadlīnijas tā realizācijā.

Jaunumi
icoright

Pārstāvis

Reinis Lauskis
Iznomāšanas projektu vadītājs
+371 2832 4165
reinis.lauskis@cbre.lv